Hendek Vadi Emlak
Hendek’te üç gündür kayıp olan 7 yaşındaki Ömer Den Hendek’te poşet içerisinde ölü bulundu.

Hendek’te üç gün önce kaybolan Ömer Den,bu sabah Sarıdede Mahallesi Tepecik mevkii Horhor sokakta poşet içerisinde öldürülmüş halde bulundu.

İddialara göre ; Hendek Tepecik mevkii Horhor sokakta kimliği belirsiz bir kişi sabahın erken saatlerinde sırtında taşıdığı poşetle birlikte geçtiği esnada Ömer Den’in yakınları tarafından görüldü.Hırsız olma ihtimali ile yakınlarınca şahısı kısa bir süre kovalarken kimliği belirsiz şahıs bıçak çekerek sırtında ki poşeti bırakıp kaçtı.Poşet içerisinden gelen koku sonrası kontrol eden yakınlar Ömer Den’in cansız bedeni ile karşılaştı.Polise haber verilmesinin ardından 7 yaşında ki küçük Ömer Den’in cansız bedeni Hendek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından küçük Ömer Den’in cesedi ölüm sebebinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Polis ise diğer taraftan küçük Ömer’i öldürerek cinayeti işleyen ve daha sonra poşete koyarak imha etmek isteyen şahsın bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

Küçük Ömer’in Cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumundan döner dönmez Necatipaşa  mahallesi aile kabristanlığına defn edilecek.