Hendek Vadi Emlak
Hendek Kemalpaşa Caddesi’nde Hanpi Restoran ve Kafeterya hizmete açıldı. Açılışa Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, HAK-İŞ Genel Sekreteri Dr. Osman Yıldız, İlçe Müftüsü Ekrem Saylam, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, İşletme sahipleri Süleyman Tarım, Ayhan Gümüşsoy,  esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Güçlü ekonomi

Açılış öncesi bir konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Bugün Hendek’imizde bir açılış yapıyoruz. Yeni yeni işyerlerinin açılması mutluluk verici güzel bir olay. Hendek’imizin, yeni açılan işyerleri ile ekonomisi hızla büyüyor. İşletme sahiplerimizi tebrik ediyor, kutluyorum. Hendek’imizin ekonomisine güvenerek güzel bir işyeri açtılar. Bereketli olmasını diliyorum. Daha nice nice işyerlerinin ve fabrikaların açılmasıyla, ülkemizin ekonomisinin güçlü bir ekonomi olarak devam etmesi dileğiyle, hayırlı uğurlu olsun diyorum “ Dedi.

İlçe Müftüsü Ekrem Saylam’ın dua etmesinin ardından, Hanpi Restoran’ın açılış kurdelesini,  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Başkan İnci’nin misafiri olan HAK-İŞ Genel Sekreteri Dr. Osman Yıldız, Hendek İlçe Müftüsü Ekrem Saylan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel ve işletme sahipleri Süleyman Tarım ile Ayhan Gümüşsoy hayırlı olsun dilekleri ile kesti.

Farklı damak tadı

İşletme sahiplerinden Süleyman Tarım, herkese hitap eden farklı bir damak tadıyla halka hizmet edeceklerini belirterek “ Halkımıza en iyi en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Restoranımızın yanı sıra kafeteryamız da hizmet verecektir. İnşallah restoranımıza gelen müşterilerimiz buradan memnun bir şekilde ayrılırlar. Hendekliyim ve Hendek’imize hizmet etmekten mutluyum “ Dedi.

Açılış sonrası misafirlere közde tavuk ikramı yapıldı.