Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Aquapark işletmeciliği ve uzun yıllar futbol yöneticiliği ile Hendekspor kulüp başkanlığı görevi yapan Rıdvan Kırval’ın bacağı ameliyat ile kesildi. Ziyaretçi akınına uğrayan Rıdvan Kırval’ı MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Hendek’te Aquapark işletmeciliği yapan , uzun yıllar spor camiası içerisinde yer alan ve Hendekspor kulüp Başkanlığı görevi yapan Rıdvan Kırval uzun zamandır gördüğü tedavi yanıt vermeyince yattığı Bilge Hastanesinde geçirdiği operasyon ile sağ bacağı diz altından kesildi.

İstanbul Kartal Devlet hastanesinde iki defa bacağından ameliyat olan spor camiasının  sevilen eski Hendekspor kulüp başkanı Rıdvan Kırval,Bilge Hastanesine sevk edilerek burada tedavi altına alındı.Bilge Hastanesinde tedavi altında olan Rıdvan Kırval yapılan tedavilere yanıt vermeyince ameliyat ile sağ bacağı diz altından ameliyat ile kesildi.

Bilge hastanesinde tedavialtında olan Kırval’ı ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Rıdvan Kırval ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek küçük yaşta bacağına batan tütün iğnesinin damarlara verdiği zararın uzun yıllar sonra böyle bir zarar verdiğini ifade ederek kendisine ziyarete gelen herkese teşekkür etti.

Haberhendek ailesi olarak Rıdvan Kırval ve ailesine Allah'tan acil şifalar diliyoruz.