Hendek Vadi Emlak
Hendek Atikehanım İlköğretim okulu Okul Aile Birliği Başkanı Abidin Kılıç öğretmenler gününde pasta ikram ederek sürpriz yaptı.

Hendek Atikehanım İlköğretim Okul Aile birliği Başkanı Abidin Kılıç ve okul müdürü Kamil Duman’ın birlikte okul salonunda kestiği pastayı okul öğretmenlerine ikram ettiler.

İlçe Kaymakamı Mustafa Ayhan’ın da program dahilinde katılması nedeniyle mutlu olduğunu belirten Okul Aile birliği Başkanı Abidin Kılıç “Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, sürekli kendini yenileyen, öğreten ve öğrenen bir meslek dalıdır.Mutlu yarınlarımızı inşa eden öğretmenlerin milli ve manevi değerlere sahip çıkan, aydınlık Türkiye’nin güçlü bireylerini yetiştiren, modern ve yenilikçi bir gençliğin yetişmesinde azami gayret gösterdiklerini ifade ederek, bu uğurda mücadele eden öğretmenlere şükranlarımızı sunuyoruz.Okul öğretmenlerimizin ve tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum” dedi.

Atikehanım İlköğretim okulu Müdürü Kamil Duman ve öğretmenler ise Okul Aile Birliği Başkanı Abidin Kılıç’ın yaptığı sürpriznedeniyle kendisine çok teşekkür ettiler.