Hendek Vadi Emlak

Hendek'li olan ve 16 yıldır Kemer Göynük'te hizmet veren Şenol Zımba'ya ait Tatanga Kafede, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi  gündem ve Turizm ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kemer Antalya’nın gözdesi 

Bölgenin turizm açısından hiçbir zaman özelliğini kaybetmediğini belirten Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Semih Top Kemer'e gelen turistlerin yüzde 40'ını Ruslar, yüzde 20'sini iç pazar, yüzde 10'unu Alman turist oluştururken, kalan bölümünü de çeşitli ülkelerden gelen turistler oluşturuyor. ''Kemer turizmde gelişmişliğini hemen hemen tamamladı. Kemer doğası ile diğer bölgelerden daha üstün bir konumdadır. Antalya'nın turizmde gözdesidir. Kemer bu özelliğini hiç bir zaman kaybetmedi. Kemer tesislerinden çok doğası ile ilgi çekiyor. Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül adına Sakarya’lı hemşerilerimize sevgi ve selamlarımız sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Teşekkür

Haberhendek Yayın Müdürü ve Bizim Sakarya Gazetesi Hendek Temsilcisi Mehmet Kavis Turizm bölgesi Kemer’in göz bebeği olan Kemer ve Göynük’te yapılan hizmetlerin takdire şayan olduğunu belirterek” Kemer Belediye Başkan Yardımcımızın Kemer ve Göynük Bölgelerinde yapılan çalışmaları ve hizmetleri görme fırsatı bulduk. Başkan Yardımcımız ile yaptığımız sohbette bize Kemer ve Göynük bölgesi ile ilgili bilgiler verdi. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Semih Top ve MHP Kemer Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kal'a teşekkür ediyorum.

Kemer Göynük Tatil Köyleri ziyaretimizde Hendek'li esnafımız Tatanga Kafe işletme sahibi Şenol Zımba'ya gösterdiği misafirperverlik ve ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.