Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te genç ev hanımı Gözde Kuzu Kemaliye Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Kemaliye Mahalle Muhtarlığına adaylığını açıklayan ev hanımı Gözde Kuzu genç kadınlarında neleri başarabileceğini göstermek amacı ile Muhtar adayı olduğunu ifade etti.

Kemaliye Mahallesi Muhtar adaylığını açıklayan 27 yaşında bir çocuk sahibi ev hanımı Gözde Kuzu “Kemaliye Mahallesi sakinlerimizin saygılı ve anlayışlı olmaları nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. Mahallemize hizmet ederken hiçbir zorluk çekmeyeceğime inanıyorum.Kemaliye mahallesinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek istiyorum.Vatandaşlarımızın da desteği ile göreve geldiğim takdirde 5 yıllık dönemim içerisinde alabileceğim bütün sorumlulukları ve hizmetleri başaracağıma inanıyorum.

Kuzu hedeflerini ise şöyle açıkladı.“Öncelikle Kemaliye Mahallemize ait WEB sitesi kurmak, esnaflarımızın ve mahallemizin tanıtımını yapmak istiyorum. Kemaliye mahallemiz METROPOL bir yapıya sahip bir konumu var. İlçemizin kilit mahallelerinden biri ve ilçemizin kalbi durumundadır . Mahallemiz de ihtiyaç sahibi insanlarımızı tespit ederek dernek ve fon oluşturarak ,zengin ve fakir arasında köprü kurmayı hedefliyorum.Muhtarlık kutsal bir meslektir. Genç birisi olarak neleri başarabileceğimi göstermek istiyorum. Öncelikle tüm mahalle halkımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Kemaliye Mahallesinde ikamet eden Girişimcilik Uzmanı Gözde Kuzu evli bir çocuk sahibi ve ev hanımı