Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Kemaliye Mahallesi halkının oluşturduğu komisyon üyeleri Belediye Başkanı Ali İnci ile görüşmelere başladı.Kaymakam Mustafa Ayhan’ın girişimleri sonrası Kemaliye Mahallesi sakinlerinden oluşan Komisyon üyeleri ,Belediye Başkanı Ali İnci ile Kaymakamlık toplantı salonunda Basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

Kemaliye Mahallesi sakinleri daha önce oluşturdukları komisyon üyeleri, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Emniyet Müdürü İsmail Baş, Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Şen, AK Parti Meclis Üyeleri Hasan Altuntaş,Adem Sefa,MHP Belediye Meclis Üyeleri Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman önderliğinde Hendek Kaymakamlığı toplantı salonun bir araya geldi.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Kemaliye Mahallesi Kentsel Dönüşüm konuları ve mahalle halkının istekleri ele alınacak.

Kemaliye Mahallesi sakinlerinin oluşturdukları Komisyon ,Kaymakamlık toplantı salonunda Belediye Başkanı Ali İnci ile basına kapalı gerçekleştirdikleri toplantı sürerken Kemaliye Mahallesi sakinleri de Belediye binası önünde bekleyişleri sürüyor.