Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Kemaliye Mahallesi Muammer Sencer Caddesi sakinleri,Cadde üzerinde kurulan iftarda bir araya geldi.

Kemaliye Mahallesi sakinlerinden İsmail Duran,Yaşar Pehlivan,İsmail Pehlivan ,Mustafa Albayrakoğlu ve Süleyman Yeşilsancak’ın birlikte organize ettiği iftar yemeğine Muammer Sencer Caddesinde ikamet eden aileler katıldı.

Komşuluk ilişkilerinin en güzel örneklerinden birinin yaşandığı Kemaliye Mahallesinde 5 arkadaş bir araya gelerek mahalle sakinleri ile iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Mahalle sakinleri iftar yemeğinin sonunda emekli İmam Muhammet Balaban’ın dua etmesinin ardından sohbet ettiler.

İftar öncesi ve sonrası sohbet eden mahalle sakinleri böylesine güzel bir ortamda bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını , bu iftar programının mahallede geleneksel hale getirilmesini arzu ettiklerini söyleyerek organizasyonu yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

İftar Organizasyonu yapanlardan İsmail Duran ,Mahalle sakinlerimiz ile uzun yıllara dayanan komşularımızla iftar yemeğinde bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu yıl ilkini düzenledik.Amacımız iftar yemeğimizi her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirmek.Tüm mahalle halkımıza teşekkür ediyor,hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.