Hendek Vadi Emlak
CHP Sakarya Büyükşehi Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş,CHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Selami Karakdı ve ilçe yönetimi Hendek Gençliksporu ziyaret etti.

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş ve Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Selami Karakadı , Hendek Gençlikspor Yönetim kurulu üyeleri ,Antrenörler Cemil Bayrak ,Arslan Taşkın ,Eski Y.Hendekspor kulüp Başkanı Rıdvan Kırval ve  futbolcular  ile sohbet etti.

Tesis yok

Amatör spor kulüplerinin sosyal  tesis ihtiyacı olduğunu söyleyen kulüp yöneticileri, halkın ve yöneticilerin biraz daha amatör spor kulüplerine ilgi göstermesini ve destek vermesini istediler.

Başarı beklenemez

Göreve gelmeleri halinde tüm spor kulüplerine destek olacaklarını söyleyen Keleş, “Sosyal tesisi bulunmayan bir kulüpten başarı bekleyemezsiniz” dedi.

Hendek’te göreve gelmeleri durumunda her alanda güzel hizmetler yapacaklarını ifade eden Selami Karakadı,Hendek Gençlikspor kulübü yönetimine teşekkür etti.

Antrenör Cemil Bayrak ilçenin her yönü ile futbolda profeyonel bir takımı kaldıracak kapasitede olduğunu söyleyerek Keleş ve Karakadıya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.