Hendek Vadi Emlak
CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş Taraklı İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi, köy ziyaretlerine bulunup partisinin projeleri hakkında bilgi verdi.

Ulu çınar

CHP Taraklı İlçe Başkanı Sebahattin Sönmez, CHP Geyve İlçe Başkanı Ertan İnönü, CHP Geyve Belediye başkan aday adayı Erol Akyel ile birlikte Taraklı İlçesi’ni gezen Ecevit Keleş, CHP’nin ulu çınarlarından Mehmet Özer’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Taraklı Hacıaliler Köyü’nde yaşayan ve 86 yaşında vefat eden Mehmet Özer’in oğlu Cemalettin Dönmez’i ziyaret eden Ecevit Keleş, “Cumhuriyetin yetiştirdiği en büyük değerlerden birini kaybettik. Bu ulu çınarlar sayesinde bu günlere geldik. Cemalettin kardeşimizin babası, bizim de babamızdı” ifadelerine yer verdi.

Radikal kararlar

Hacıaliler Köyü’nde vatandaşlarla görüşen Ecevit Keleş, beraberindeki partililerle Taraklı merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Taraklı’nın köyleriyle birlikte gelişmesi yönünde radikal kararlar alıp, uygulayacaklarını söyleyen  Ecevit Keleş, “Bunların başında hayvancılık, modern tarım ve olmazsa olmaz Turizm yer alacak. Tarihi ve doğal güzellikleri ile Sakarya’nın nadide ilçelerinden biri olan Taraklı, bugüne kadar ihmal edilmiş. Hak ettiği ilgi ve değeri görememiş, geri bırakılmış. Köy olmaktan ileri gidememiştir. Taraklı CHP’nin belediyecilik anlayışı ile refahı yakalayacak, modern, tarihi ve doğal güzellikleri ile sadece Sakarya’nın değil, Türkiye’nin en çok konuşulan, ziyaret edilen ilçesi olacak” dedi.

Bizde ayrımcılık yok

Sakarya merkezde ne varsa, Taraklı’ da da o olacak diyen Ecevit Keleş, “Biz de ayrımcılık yok. Adaletli hizmet anlayışı var. Sakarya’nın doğusu, batısı, güneyi, kuzeyi hepsi birinci sınıf hizmet alacak” şeklinde konuştu.

Doğru seçim

CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş’i büyük bir ilgi ve sevgiyle kucaklayan Taraklı halkı, CHP’nin Ecevit Keleş ile Büyükşehir’de en doğru seçimi yapacağını belirterek, “Ecevit Keleş bizlerden biri. Halk içinde, halkçı adam. Bilgili, aktif, ilin sorunlarına hakim. Ecevit Keleş’in Büyükşehir Belediye başkanı seçilmesi halinde Sakarya’nın her köşesinin en iyi hizmeti alacağına inanıyoruz” dediler.