Hendek Vadi Emlak
AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve Yönetimi, Hendek AK Parti Gençlik kollarını ziyaret etti.

AK Parti İl Gençlik Kollarının Hendek ziyaretine İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve beraberinde İl Gençlik Kolları Yürütme, Yönetim kurulu üyeleride eşlik etti. İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, "Hendek,ilimizin önem arz eden, potansiyeli olan ve gençlik anlamında da müspet beklentilerimizin en yüksek olduğu ilçelerimizden biri. Bu sebepten ötürü burada yapılacak çalışmaları biz il teşkilatı olarak önemsiyoruz diyerek konuşmasına gündem deki olaylardan ve sosyal medyanın gündeme etkileri üzerine konuşmalar yaparak devam  edere Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Bilal DENİZ ve yönetimine yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal DENİZ’de "Bu anlamlı ziyaretten ötürü İl Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum. Bu akşam vaktinde eşinden, dostundan ailesinden feragat edip buraya gelen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah daha fazla çalışıp bu ak kadrolarda ki mevcudiyetimizin gereğini layıkıyla yerine getireceğiz" dedi.