Pazar günü saat 14.00 oynanması gereken maç Hakem Gökhan Kahyacık tarafından sahanın Futbol oynamaya müsait olmadığı gerekçesiyle ertelenmişti.

Hendek sentetik çim sahada oynanan maç her iki taraf da temkinli başladı karşılıklı ataklarla başlayan maç 13.Dakikada Kazimiyespor’un geliştirdiği atakta Kadir’le kazandığı gol ile 1-0 öne geçti.

20.Dakikada konuk ekip Taşburunspor kazandığı Penaltıyı Batuhanla golle çevirdi1-0 25 Dakikada ise Taşburun sporlu Ferdi kendi kalesine atığı gol ile Kazimiyespor’u bir kez daha öne geçen taraf oldu.2-1

KazimiyeSpor 36.Dakikada İ.Alperen’le bir gol daha kazandı skor 3-1 oldu. 42. Dakikada Taşburun spordan İslam Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı ve ilk yarı Kazimiyespor’un 3-1üstünlüğüyle kapandı.

İkinci yarı oyun hakimiyetini ele geçiren taraf  Kazimiyespor oldu. 63. Dakikada uğur 84 Dakikada Sefa ile iki gol daha kazanan Kazimiyespor maçtan 5-1 galip ayrılan taraf oldu.

Kazimiyespor:5

Taşburunspor:1

Saha: Hendek Suni çim

Hakemler: Suat Güz, Uğur Muslu, Cem Harman

Kazimiyespor: Salih, Birol, Oğuz, Davut, Bülent,Uğur, Ali, İ.Alperen(Erdi), Semih(Sefa), Cihat, Kadir(Murat)

Antrenör:Erkan Güleryüz

Taşburunspor: Mehmet Melih, Şükrü(Yasin), Berat, Ferdi, İslam, İbrahim(Bahtiyar), Mustafa, Doğukan, Melih, Mert, Batuhan(Oğuzhan)

Antrenör: Sami Fırıncı

Goller: Dk 13 Kadir Dk 36 İ.AlperenDk 63 Uğur Dk 84 Sefa(Kazimiyespor)Dk 20 Batuhan Dk 25 Ferdi K.K(Taşburunspor)

Kırmızı Kar Dk 42 İslam (Taşburunspor)