Hendek Vadi Emlak
1.Amatör ligi temsilcilerimizden Kazimiyespor,Antrenör  Aslan Taşkın ile anlaştı.

Kazimiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı’nın bir süredir görüşme içerisinde olduğu Eski Boğazspor Antrenörü Aslan Taşkın ile anlaşmya vardı.

2012-2013 Sezonu öncesi Antrenör Aslan Taşkın ile el sıkışarak anlaşmaya varan Kazimiyesporda hedefe ulaşmak için işi sıkı tutuyor.

30 yıldır Antrenörlük yaptığı Boğazsporda bir çok başarıya imza atan ve alt yapıdan yetiştirdiği gençlerle adından söz ettiren Antrenör Aslan Taşkın Kazimiyespor ile anlaşmaya varmasının ardından hedefinin Kazimiyesporda da aynı hedefleri yakalamak.

Antrenör Aslan Taşkın Kazimiyespor ile anlaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Kazimiyesporda ilk hedefimiz alt yapı ve gençleri ön plana çıkarmak.Hem hedefimize adım adım gitmek , hemde alt yapıdan bir çok sporcuyu yetiştirerek futbola kazandırmak.Kazimiyespor ile anlaşmaktan dolayı mutluyum “ dedi.

Kazimiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı “Tecrübeli Antrenörümüz Aslan Taşkın ile anlaşmaktan dolayı mutluyuz.Kazimiyesporu hedefine ulaştıracağına inancımız tam.Alt yapıya ve gençlere verdiği önemle birlikte hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız.Öncelikle tecrübeli Antrenörümüz ile anlaşarak hedefimiz doğrultusunda büyük adım attık.Kazimiyesporu hak ettiği yere getirmek için gereken tüm çalışmalarımızı gerçekleştirerek sezona hazır bir şekilde gireceğiz” dedi.