Hendek Vadi Emlak
1.Amatör Küme’de mücadele eden Kazimiyespor ikinci yarıya iddialı hazırlanıyor. Antrenör İbrahim Baysel idaresinde hazırlıklarını devam ettiren ekipte hedef Süper Lig’e yükselmek.

 

Takviye yapıldı

1.Amatör Küme takımlarından Kazımiyespor ikinci yarının hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör İbrahim Baysel, idaresinde idmanlarını devam ettiren ekip transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Alibeyköyspor’dan Oğuzhan, İstanbul Kaynarcaspor’dan Sefa, Yığılcaspor’dan Fatih, Hendek Gençlikspor’dan Bayram ve Kemal’i takıma katan Kazımiyespor ikinci yarı öncesi yaptığı takviyelerle daha da güçlendi. İdmanı izleyen Başkan Ahmet Atçı, takımın durumundan memnun olduğunu belirtti.

Hedefe ulaşacağız

Kazımiyespor Antrenörü İbrahim Baysel, transferlerle ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek Kazımiyespor’u hak ettiği yere getireceklerini söyledi. Baysel, “Onursal Başkanımız Murat Atçı’nın ve yöneticilerimizin destekleri ile birlikte güzel başarılara imza atacağız” dedi. Onursal Başkanı Murat Atçı, ise transferlerin süreceğini kaydederek, “İkinci yarı fırtına gibi esecek bir ekip oluşturuyoruz. Alacağımız sonuçlarla bunu göstereceğiz” ifadesini kullandı.     

 

Kaleci Volkan ve defans oyuncuları Tugay, Serkan, İlhami, Mert, Furkan ve Ömür bu sezon şampiyonluk hedefine ulaşacaklarını söylediler.

Kemal, Bayram, Sefa ve Hakan rakiplere gözdağı vererek, “Bu sezon Süper Lig’e çıkacak olan takım Kazimiyespor’dur. İkinci yarı hazırlıklarımızı bu hedef doğrultusunda sürdürüyoruz. Takımda moraller yüksek” ifadelerini kullandılar.