Hendek Vadi Emlak
1.Amatör temsilcilerimizdwn Kazimiyespor Antrenör Arslan Taşkın ile görüşme içerisinde olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Kazimiyespor takımını kötü durumda iken devralan Başkan Ahmet Atçı yaptığı hamleler sonucu takımın ligde kalmasını sağlayarak büyük bir başarıya imza attı.

Kazimiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı 2012-2013 Futbol sezonu öncesi Kazimiyespor’un başarıılı olması için kolları sıvayarak deneyimli ve alt yapıdan bir çok sporcuyu futbola kazandıran eski Boğazspor Antrenör Arslan Taşkın ile görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Kazimiyespor kulüp Başkanı Ahmet Atçı bu sezon Kazimiyesporu hak ettiği yere çıkarmak için gereken tüm çalışmaları yapacağını belirterek” Geçtiğimiz sezon kötü başlangıcın ardından ligi güzel bir noktada bitirdik.Bu sezon Kazimiyespor’u hak ettiği süper amatör ligine çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız.Bu anlamda deneyimli ve tecrübeli Antrenörlerimizden Arslan Taşkın ile çalışmaktan mutluluk duyacağız.Kendisininde karar vermesi ile birlikte Kazimiyespor bu sezon adından çok bahsettirecek takım haline getireceğiz.

Kazimiyespor bu çalışmalarını sezon öncesi sahasında yaptığı düzenleme ve çalışmalar ile sezona iddialı hazırlandığını gösterdi.