Hendek İnşaat Tadilat
 

1.Amatör Futbol Klasman Ligi D Gurubunda ligin ilk yarısını 6 puanla son sırada tamamlayan Hendek Kazımiyespor, Onursal Başkan Murat Atçı’nın tekrar takıma el atmasıyla birlikte yepyeni bir başkan, yönetim ve kadro oluşturdu.

Yeni oluşumun ardından  Kazimiyespor yeni yönetim ve yeni transferleri ile tanışma  yemeğinde bir araya geldiler.

Esnaf Lokantasında verilen yemeğe Kazimiyespor Başkanı Ahmet Atçı,Başkan Yardımcısı Mehmet Atıcı,Kazimiye Muhtarı Fevzi Cesur.Yöneticiler ve futbolcular katıldı.

Kazimiyespor takımına yeni katılan transferlerle tanışan yöneticiler bir süre takımın son durumu hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Kazimiye Köyü Muhtarı ve Yönetim Kurulu üyesi Fevzi Cesur Takıma her zaman desteklerinin süreceğini,Kazimiyesporun başarısı için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Kazimiyespor ara transferde atak yaparak bir çok ismi takıma katarak güçlendirdi.

Yeni Hendekspor’dan Jannet ve Zega, eski Hendekspor’dan Semih Kesim, Hendek Gençlik’ten Bayram, Kemal ve Savaş, Akyazıgücü’nden kaleci Şener ve Ali Yalçın, Düzce Akçakoca’dan Hakan, Ankaragücü U-19 takımından Olcan ve Tankut, Tuzlaspor’dan Sefa, Alibeyköyspor’dan Oğuzhan ve Hüseyin ile Yığılcaspor’dan Fatih’i transfer eden Kazımiyespor, takımın başına da, 2.yarı için İbrahim Baysal’ı getirdi.

Kazımiyespor kulübü 2.başkanı Mehmet Atıcı, aslen Hendek Kazımiye’li olan Onursal Başkan Murat Atçı’nın tekrar takımı alması sonucu, yeni  bir başkan, yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu oluşturduklarını söyledi. Atıcı, transfer konusunda öncelikli hedeflerinin yeni Hendekspor takımından transfer edilen Jannet ve Zega’ya lisans çıkartmak olduğunu söylerken, “Muhtarlığımızın yakın ilgi ve desteği sonucu, eski okulumuzu tesis yaptık. A’dan Z’yea yenilendik. 2.yarıdaki hedefimiz tüm maçları kazanıp ligi en güzel yerde bitirmektir.” Dedi.