Kazimiyespor Teknik Sorumlusu Cesur!

Kazimiyespor transferlerine devam ederken hem oyuncu hem Teknik Sorumlu olarak Birol Cesur ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz sezon kırmızı-beyazlıların şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan Birol Cesur bu sezonda Süper Amatör Liğ'inde mücadele edecek olan Kazimiyespor ile 1 yıllık sözleşme yeniledi.

Birol Cesur ile hem oyuncu olarak hemde Teknik Sorumlu olarak anlaşan Kazimiyespor yeni sezonda transfer çalışmalarına devam ederek yeni sezona bomba gibi başlamayı planlıyor.

Kazimiyespor Basın Sözcüsü Serkan Bilgin yaptığı açıklamada Yönetim ekibimiz olarak almış olduğumuz karar ile geçen sezon formamızı terleten değerli oyuncularımız; Birol Cesur, Ali Yeniçeri, Doğan Pomak, Uğur İşnel, Emre Çetinkaya, Fatih Kılıçkan ve Kadir Alşan 1 Yıllık sözleşme yeniledik. Geçen oynadığımız sezonda formamızı en iyi şekilde temsil eden oyuncularımız ile tekrardan çalışmaktan çok mutluyuz. Yeni sezonda yine en iyi şekilde formamızı temsil edeceklerinden hiç şüphemiz yok. Oyuncularımıza ve Kazimiyespor’a hayırlı uğurlu olsun.

Zafer Bıçak Kazimiyespor’da!

Kazimiyespor yeni sezon için transferlere bomba gibi başladı.

Geçen sezon Hendekdereköyspor da forma giyen Zafer Bıçak yeni sezon’da artık Kazimiyespor formasını terletecek. Kazimiyespor, Bıçak ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Yeni sezona bomba gibi başlayan Kazimiyespor transferlerin devam edeceğinin de altını çizdi.