Hendek İnşaat Tadilat
Erenler Stadı’nda oynanan Büyükşehir Başkanlık Kupa maçının ardından bu sezon Süper Lig’e adını yazdıran 1.Amatör Küme takımlarına şampiyonluk kupaları törenle verildi.

 2012-13 sezonunda 1.Amatör Küme’de şampiyon olan Kazimiyespor  törenle kupalarını aldı. Erenler Stadı’nda oynanan Büyükşehir Başkanlık Kupa maçının ardından Süper Lig’e yükselen Kazımiyespor’a şampiyonluk kupaları verildi.

Bu sezon Süper Lig’de oynayacak olan takımlara kupaları Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Metin Doğrucan, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, ASKF Başkanı Hüseyin Kama tarafından verildi.

Kazimiyespor süper Amatöre yükselmenin ve şampiyonluk kupasını almanın sevincini taraftarı ile birlikte doyasıya yaşadı.

Kazimiyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atçı “Sezon başından bu yana şampiyon olacağımıza inancımız tamdı.Bunu gerçekleştirmenin ve şampiyon olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Teknik Heyetimize,Sporcularımıza,Taraftarımıza ve bizleri her zaman maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci’ye teşekkür ediyorum”