Hendek Vadi Emlak
Hendek Kazimiyespor Play- Off’ta ,Onursal Başkan Murat Atçı ise açıklama yaparak haksızca eleştiri yapanlara cevap verdi.

1.Amatör Küme D Grubu’nda zirvenin ortağı Kazimiyespor, deplasmanın da Hendek Dereköy ile karşılaştı. Çok rahat bir oyun ortaya koyan Kazimiyespor, 19-25 Bekir, 37.dakikada penaltıdan Fatih, 48-63 Ömür ve 60.dakikada Bekir’in golleriyle maçı 6-2 kazanmasına rağmen Taşburun maçını kazanınca grubu ikinci bitirdi. Kazimiye, bu sonuçla Süper Lig’e çıkmak için Play-Off oynayacak. Hendek Dereköy’ün sayıları ise Murat’tan geldi. Yoğun işleri nedeniyle maça gelemeyen Onursal Başkan Murat Atçı maç sonrası telefonla arayarak açıklamalarda bulundu.

Onursal Başkan Murat Atçı yaptığı açıklamada “ Öncelikle sezon başından bu yana bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali İnci’ye, teşekkür ediyorum. Sezon başından bu yana büyük özveri ile mücadele eden sporcularımıza teşekkür ediyor play off müsabakasında da en güzel şekilde sahada bizleri temsil edeceklerine ve süper amatör ligine çıkacaklarına inancımız tamdır. Bunan dolayı kimsenin şüphesi olmasın.

Atçı ayrıca kendilerini haksızca eleştirenlere cevaben şunları söyledi. Atçı “İlçemizde bazı kişiler bu takıma sezon başından bu yana başarılı olmasına rağmen hiçbir şekilde destekleri olmadığı gibi, birde ilçe takımı değilmiş havasında gösterip eleştirilerde bulunmuşlardır.Bu kişiler yeri geldiğinde en çok Hendek’li olduklarını ifade etmekten kendilerini alıkoymuyorlar.Ancak merak ediyorum aynı kişiler Hendek’li olduklarını söylemelerine rağmen kaç maça gittiler ve destekledikler.Sözde Hendek’liler ilçede sportif anlamda ve futbol alanında başarılı olan ve Hendeğimizin adını dışarıda olumlu ve başarılı bir şekilde temsil etmeye çalışan  bizleri,  yeri geldiğinde gereksiz yere eleştirmektedirler.Tek amacımız sportif anlamda İlçemizi başarılı bir şekilde temsil etmeye çalışırken böyle hareketler bizleri üzmekte ve kırmaktadır.

Atçı sözlerine şöyle devam etti.” Bizlerin hakkında haksızca eleştiri yapanlar sadece ve sadece günahımızı almaktadırlar. Unutmasınlar ki dünyada ki en büyük adalet Allah’ın adaletidir. Bizleri eleştirenler şunu unutmamalıdır ki,Amatör futbol gönül işidir.Bizler her zaman maddi ve manevi veren taraftayız.Bundan sonrada Hendek için Futbol gönüllüsü olmaya devam edeceğiz.Bizler Futbol gönüllüsüyüz.Belediye Başkanımız Ali İnci’den İlçemiz futbol adına  gelecek olan her türlü sözleri emir telakki ederiz.

 

Kazimiyespor İrlanda takımımı ?

 

Bu gereksiz ve anlamsız eleştiri yapanlara sözüm sadece şudur. Madem bu kadar Hendek’li olduğunuzu her yerde söylemeyi biliyorsanız neden Kazimiyesporun bu başarısında hiçbir şekilde olumlu yönde yerinizi almadınız.Kazimiyespor Hendek takımı değil de İrlanda takımı mıdır.Diğer gruplarda takımlar  40-50 puan civarlarında şampiyon olurken ,biz 20 galibiyet 60 puan ile Play Off oynuyoruz.Bu saat itibari ile bizim başarımızda gözü olanların ve bizi gereksiz yere eleştirenlerin muhatabı biz değil hukuk yolu olacaktır.Onlara cevabımızı hukuk yolları ile vereceğiz” dedi.

 

Hendek Dereköy : 2

Kazımiyespor      : 6

Saha: Hacıkışla

Hakemler: Hasan Kösemen** Ömer Can Yelep** Kenan Berk**

Hendek Dereköy: Mustafa** Tayfun** Erdem** Furkan** Fatih** Mustafa** Rıdvan** Ziya** Murat** Yavuz** Okan**

Antrenör: Adnan Çetin

 

Kazımiyespor: Çetin*** (Görkem**) Bahadır*** Naim*** Celil*** Zafer*** Özgür*** Berk** (Murat**) Bekir*** Kemal*** Denim*** Ömür**

Antrenör: Aslan Taşkın

 

Goller: Dk.19-25-37-60 Bekir , Dk.48-63 Ömür ,(Kazımiyespor), Dk.57-65 Murat (Hendek Dereköy)