Karşılaşma karşılıklı ataklarla başladı konuk ekip Aşağı kirazcaspor ilk dakilardan itibaren atak oynamaya başladı.
10.Dakikada geliştirdiği atakta Eren ile 1-0 öne geçen taraf oldu ev sahibi Kazimiyespor zaman zaman atak yapsa da pek başarılı olamadı 44.dakikada gelişen atakta Yahya skoru 2-0 yaptı ilk yarı bu sonuçla bitti.
Kazimiyespor’da Kart cezalılarının fazla olması Kazimiyespor’un oyun düzeninin bozulmasında büyük etken olduğu gözlerden kaçmadı.
İkinci yarı biraz daha derli toplu oynamaya calışan Kazimiyespor 57.Dakikada gelişen atakta Kaptan Zafer ile kazandığı gol ile skoru 2-1 getirdi.
Konuk ekip Aşağı Kiracaspor Ataklarını yeniden sıklaştırdı 66.Dakikada Emre ile skor 3-1 oldu 68.Dakikada ise Uğur Kalyoncu Kazimiyespor adına kaydettiği gol skor 3-2 oldu.
Konuk ekip Aşağı Kirazcaspor 76.Dakikada B.Eren 77.Dakikada Emre ile skoru 5-2 yaptı.
Evsahibi Kazimiyespor 86.Dakikada Kazandığı Penaltıyı Bahadır kullandı skor 5-3 oldu 90+1.Dakikada kazimiyespor’dan Furkan Kırmızı kart ile oyun dışı kaldı maçı 5-3 Kazanan konuk ekip Aşağı Kirazcaspor maçtan 3.Puanla ayrılan taraf oldu
Kazimiyespor:3
Aşağı Kirazcaspor:5
Hakemler: Mustafa Altuntaş, Barış Atuk, Mert Çakır
Saha: Hendek Suni çim
Kazimiyespor: Salih, Melih, Samet, Hakan Bekleyen, Hakan Çatal(Furkan), Zafer, Uğur İşnel, Uğur Kalyuncu, Semih(Tolga), Emre(Burak), Bahadır
Antrenör: Erkan Güleryüz
Aşağı Kirazcaspor: Sertaç, Mehmet, Berker, Adem, Hakan, Okan(Oğuz Şenoğlu), Murat(Hasan Mert), Atilla, Emre, Yahya(Oğuz Akkaya), B.Eren(Çağrı)
Antrenör: Muzaffer Aydınlı
Goller: Dk 57 Zafer Dk 68 Uğur Kalyoncu Dk 86(P)Bahadır(Kazimiyespor) Dk 10-66-77 Emre Dk 44 Yahya Dk 76 B.Eren (Aşağı Kirazcaspor)
Kırmızı Kart: Dk 90+1 Furkan (Kazimiyespor)