Hendek İnşaat Tadilat
Milli eğitim Müdürlüğü Tarafından Başlatılan ‘’ Okulumu Seviyorum  ‘’ proje kapsamında okul öğretmen ve öğrencileri tarafından Matematik oyun parkı başta olmak üzere çeşitli çalışmalar yapıldı.

Eğitim Öğretim Faaliyetlerinin daha ferah ortamlarda yürütülmesi  ve çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin olumlu yönde etkileyecek modern , estetik ve daha sıcak Eğitim – Öğretim kurumları oluşturmak amacıyla başlatılan proje özellikle Matematik derslerini eğlenceli hale getirme ve ders dışındaki zamanlarını verimli geçirmek amacıyla gerçekleştirildi. Bu ‘’ Matematik oyun parkı ‘’ İl Genelinde ilk proje olarak gerçekleştirildi.

‘’ Okulumu  Seviyorum ‘’ projesi kapsamında okulda sebze ve meyve bahçeleri bahçe satranç alanı masa tenisi alanı oluşturuldu. Okul çevresini güzelleştirme ve ağaçlandırma çalışması yapıldı. Okul kütüphanesi  ve bilgisayar labaratuarı zenginleştirilerek halkın kullanımına açıldı. Öğrencilerde hayvan sevgisi ve sorumluluk duygusu geliştirmek amacıyla akvaryum kuruldu. Bahçede bazı duvarlara okyanus boylamları yapılarak bu kompozisyon tamamlandı.

Okulda atık pil , atık kağıt ve mavi kapak toplama kampanyaları yürütüldü. Okulu güzelleştirme çalışmaları kapsamında çöp kutuları boyandı , oturma alanları oluşturuldu Çocuk oyun alanları park ve bahçeler  çitler ve tel örgülerle birbirinden ayrıldı. Araçlar için park yeri oluşturuldu. Bu çalışmaların yanında yıl boyunca belirli aralıklarla sinema, tiyatro,kukla gösterilerine katılım sağlandı. Toplamda 32 Farklı etkinlik yapıldı.

2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında gerçekleştirilen bu proje 21.06.2012 tarihinde İl Proje ekibi İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükrü YILDIZ , ARGE  Biriminden Mustafa ÖZKAN ve Duriye AYDENİZ ile ilçemiz ARGE sorumlusu Zafer YILMAZ  Proje değerlendirme ekibi tarafından incelendi.

  Konuyu değerlendiren okul müdürü  Ali HOTAMAN Özverili ve gayretli çalışmalardan dolayı öğretmenlerine , ziyaretlerinden dolayı da il ve ilçe proje ekibine teşekkür etti.