Hendek Vadi Emlak

Cenaze töreninde Kahraman'ın kendisi gibi akademisyen olan eşi, tabuta sarılıp gözyaşı döktü. Sakarya Üniversitesi'nde görev yapan 33 yaşındaki genç akademisyenin 3 ay kadar önce Düzce Üniversitesi'ne atandığı öğrenildi.

D-100 karayolunun Akova mevkiinde Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önündeki kavşakta dün kullandığı otomobilin atık toplama kamyonuyla çarpışması sonucu hayatını kaybeden akademisyen Ünal Atakan Kahraman için Orhan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Genç akademisyenin cenazesi Hendek Devlet Hastanesi morgundan alınıp camiye getirildi.

Genç akademisyenin eşi olan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Adapazarı Meslek Yüksekokulu'nda öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Elif Kahraman ile kardeşleri taziyeleri kabul etti.

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, SAÜ ve Düzce Üniversitesi'nde görevli akademisyenler ile çok sayıda vatandaşın katıldığı cenazede,  Elif Kahraman eşinin tabutuna sarılıp gözyaşı döktü.

Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Ünal Atakan Kahraman Emirdağ Mezarlığı'nda ki aile kabristanlığında toprağa verildi.

2,5 yaşında bir kızı olan Ünal Atakan Kahraman'ın yaklaşık 3 ay önce SAÜ'den Düzce Üniversitesi'ne atandığı öğrenildi.

Haber: Sakarya Rehberim