Hendek Vadi Emlak
Hendek Kaymakamlık turnuvası sonunda Hayatsuyu 3-2 yenen MEM Öğretmenevi şampiyon oldu.

 Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında kupa gecesi Gösteri maçı ile start aldı.Mavi ve beyaz takımın karşı karşıya geldiği karşılaşmada zevkli ve keyifli geçen müsabakayı mavi takım 3-2 kazandı.

Gösteri maçının ardından 3.lük maçında Bytaş ile Adliye karşı karşıya geldi.Kıyasıya ve çekişme içerisinde geçen karşılaşmayı Bytaş kazanarak turnuvada 3.oldu.Turnuvanın final müsabakasında MEM Öğretmenevi ile Hayatsu karşı karşıya geldi.Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşma sonunda Hayatsu’yu 3-1 yenen MEM Öğretmenevi turnuvanın şampiyonu oldu.

 Turnuva sonunda düzenlenen Kupa törenine Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı, Belediye Başkan Vekili Hasan Altuntaş, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Sakarya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kadir Erdem, Eski Hendek İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar, Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan, İl Genel Meclis Üyeleri M.Nedim Alkan, Adem Öz,Alaattin Paşa Kaba, İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu,İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Lig Heyeti Başkanı Fahri Küt,Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kupa töreninde Kaymakam Mustafa Ayhan tüm takımlara katılımlarından dolayı ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederek Hayatsu takımı aileleri ve çocukları ile birlikte turnuvaya renk katarak taraftar şampiyonu olduğunu ifade etti.

Turnuvanın şampiyonu MEM Öğretmenevi ,Hayatsu ikinci,Bytaş üçüncü,Adliye dördüncü ,Turnuvanın en centilmen takımı SS 14.Nolu Kamyoncular Kooperatifi olurken, Gol kralı Hakan Öz,en teknik oyuncu ise İdris Demir oldu.Turnuvaya katılan tüm takımlara plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Kaymakamlık turnuvası boyunca maçlara keyif ve güzellik katan Hayatsu takımı ise taraftar şampiyonu oldu.Hayatsu takımını yalnız bırakmayan Aileler ve çocuklar final müsabakasında büyük destek vererek turnuvada örnek taraftar olmaları ile gönüllerde taht kurdular.

Turnuvanın şampiyon takımı MEM Öğretmenevi takımına sponsor olan Mimar Cengiz Şişman final maçı öncesi ve sonrası tatlı ikramında bulundu.

MEM Öğretmenevi : 3

Hayatsu                      : 2

Hakem : Fatih Altuntaş

MEB Öğretmenevi : İbrahim, Mehmet, Ulaş, Akif, Murat, Hakan, Erdem, Selçuk, İdris, Volkan, Ali, Yılmaz

Antrenör : Yılmaz Şişman

 

Hayatsu : Fatih, Zafer, Erdal, Evren, Bekir, Yasin, Aykut, Süleyman, Sabri, Muhammet, Ercan, Adil, Veysel, Mehmet

Antrenör :  Abidin Fındık

Goller : Hakan(2),İdris(MEM Öğretmenevi), Mustafa , Bekir (Hayatsu)

Kırmızı Kart : İdris (MEM Öğretmenevi),Erdal(Hayatsu)

 

Bytaş : 2

Adliye : 1

Hakem : Sedat Çalman

Bytaş İnşaat : Suat, Erhan, Osman, Mehmet, Tamer, Tayyar, Şener, Ferdi, Onur, Recep, Hasan, İrfan, Mehmet,Bayram

Antrenör :  Erkan Çoban

Adliye : Coşkun, Mustafa, Ferdi, Yusuf, Sadullah, Mehmet, Cihan, Gökhan, Mustafa Topal, Uğur

Antrenör : Yaşar Durmuş

Goller : Şener,Hasan (Bytaş), Ferdi(Adliye)

 

Mavi takım : 3

Beyaz takım : 2

Hakem : Fatih Altuntaş

Mavi takım : Ayhan (K.K), Hasan, Kadir,Temel, Turgay, Vedat, Hasan Dağcı, Muammer, Adem, Mustafa

Beyaz takım : Sami, Selçuk, Oğuz, Erol, Ferudun, Alim,Hüseyin, Akın, Metin, Bülent

Goller : Vedat, Hasan Dağcı, Mustafa(Mavi takım), Alim,Ferudun(Beyaz Takım)

Kırmızı Kart : Ayhan(Mavi takım)