Hendek Vadi Emlak
Hendek Kaymakamlık Futbol turnuvasında Öğretmenevi şampiyon oldu.Öğretmenevi şampiyon olurken Milli Eğitim ikinci,Noksel üçüncü oldu.

Final karşılaşması sonrası düzenlenen kupa törenine Kaymakam Mustafa Ayhan, İl Gençlik ve Spor Müdürü Salih Koşu, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Lig Heyeti Başkanı Fahri Küt, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve futbolseverler katıldı.

Şampiyon olan Öğretmenevinin kupa ve madalyalarını Kaymakam Mustafa Ayhan verirken,İkinci olan Milli Eğitimin kupa ve madalyalarını İl Gençlik ve Spor Müdürü Salih Koşu,Üçüncü olan Noksel takımının kupa ve madalyalarını İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar verdi.Turnuvanın en centilmen takımı Hayatsu, Gol kralı Eğitim Fakültesi oyuncusu Enes Sarı ve en teknik oyuncu ise Noksel takımı oyuncusu İbrahim Levent oldu.

Kaymakamlık Futbol turnuvasına katılan tüm takımlara katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim edildi.Kaymakam Mustafa Ayhan turnuvaya katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür etti.

Kupa töreni sonunda havai fişek gösterisi ve kutlamalar ile son buldu.