Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi, Sakarya İlkadım Derneği, Muarif Gaziler Derneği ve Hendek Emlakçılar Derneği işbirliği ile, Çanakkale Sergisi ve Çanakkale Savaşı konulu panel yapılacak.

, 19 Eylül Cuma günü yapılacak olan “ Çanakkale Sergisi ve Çanakkale Savaşı konulu panel “ ile ilgili Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret Edip, panel ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

  Hendek kaymakamı Mustafa Ayhan'a ziyaret

Daha sonra Hendek Kaymakamlığı’nıda ziyaret eden Sakarya İlkadım Derneği Başkanı Hasan Kargün, Muarif Gaziler Derneği Başkanı Ferhat Albayrakoğlu, Hendek Emlakçılar Derneği ve Dünya Barış Elçisi Turgut Kaçmaz ,Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan’ın 1993 yılında Çanakkalede görevli iken  Turgut Kacmaz’ın Babası ile çekildiği fotoğrafın hikayesini anlatması ile duygulu anlar yaşandı, burada sona eren ziyaretten sonra,  panel için proğram yârin devam edecek.…

Düzenlenen panelin sunumunu, Balkan, Çanakkale ve İstiklal Savaşlarına katılan Mustafa Kemal’in Askeri Dünya’nın en yaşlı son Çanakkale Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Dünya Barış Elçisi Turgut Kaçmaz yapacak.

Program Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda saat 14.30 da başlayacak. Program öncesi Çanakkale Sergisi gezilip panele geçilecek.