Hendek Vadi Emlak
Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ı makamında ziyaret ederek Çamlıca’da yapılan çalışmaları gezdi.

Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Mustafa Ayhan ve beraberindekiler yapılan projeler ile ilgili bilgiler aldı.

Çamlıca’da imkan ve kaynakları akıllı değerlendirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Sinan Baylan “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.Durmak yok hizmete devam sloganı ile çıktığımız yolda söz verdiğimiz projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz.Özellikle Belde gençliğimizi kahve köşelerinden kurtaracak sportif ve kültürel faaliyetleri yerine getirebilecekleri kapalı kültür ve spor salonunu tamamlamanın sevincini yaşıyoruz.Ayrıca beldemizde standartlara uygun futbol sahası yapımı çalışmalarımızda sürüyor.Kaymakam Mustafa Ayhan ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Çamlıca Belediye Başkanı ziyaretin ardından Kaymakam Mustafa Ayhan ve beraberindekilere Çamlıca’da yapılan çalışmaları yerinde göstererek bilgiler verdi.Kaymakam Mustafa Ayhan Çamlıca’da yapılan asfalt çalışmalarınıda yerinde gezerek çalışmaları yakından takip etti.