Hendek Vadi Emlak

Şeyhler mahallesinde bulunan Şeyh İzzettin İsmail efendi türbesinin kültür turizmine kazandırılması amacıyla yapılacak olan projeyi hayata geçirme adına iç değerlendirme toplantısı Kaymakam İdris Akbıyık başkanlığında gerçekleşti.

Hendek Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Sakarya Üniversitesinin çalışması ile hazırlanan Proje kapsamında Kaymakam İdris Akbıyık, İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Gündüz Doğan Öztürk, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ali Osman Baloğlu, Şeyhler Mahalle Muhtarı Hakkı Çalık ve Proje Ekibi Koordinatörü Ersel Dede, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bedir Bayram, Mimar Tanju Saylan ve İnşaat Mühendisi Başol Keskin’ in katılımı ile proje teklif çağrısı iç değerlendirme toplantısı yapıldı.

 Proje Koordinatörü Ersel Dede, Şeyhler mahallesinde bulunan Şeyh İzzettin İsmail Efendi türbesi  proje hakkında sunum eşliğinde bilgi verdi.

Kaymakam İdris Akbıyık projenin ilçemiz ve proje kültürü hakkında ne denli önemli olduğunu, bu çalışmaların ilçelerin gelişimi proje temelli hibelerin ilçeye kazandırılmasının önemli olduğu belirterek toplantıya iyi dilek ve temenniler ile son verildi.