Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Başkan Adayı Ahmet Kavakçı, sivil toplum kuruluşlarını ve AK Partili siyasileri ziyaret ederek destek istiyor.

AK Parti Hendek İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ahmet Kavakçı, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yarıcı ile birlikte Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mehmet Yaşar Demirel’i, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ı ve AK Parti Meclis Üyesi İşadamı Mehmet Durak’ı ziyaret ederek destek istedi.

AK Parti kurulduğu günden bu yana çeşitli kademelerinde görev aldığını belirten Kavakçı, “ Bu süreçte değerli arkadaşlarımızla önemli çalışmalar yaptık. Edindiğim tecrübe ve birikimlerimle bir başka kulvardan partime hizmet etmek için Hendek İlçe Başkanlığına aday oldum. AK Parti kurulduğu  günden  itibaren de   partimizin  başarısı için ekip olarak arkadaşlarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarımıza devam ettik ve bundan sonra da devam edeceğiz. İleri demokrasinin Türkiye’ye yerleşmesi için var gücüyle çalışan AK Parti’nin bu vizyon ve misyonuyla yaptığı hamlelerin genelden yerele, köyden kente kadar yerleşmesi için ileriye doğru yaptığı koşuda, bu bayrak yarışında bende varım”dedi.