Hendek Vadi Emlak
 

 

Hendek’te 120 kadın çalışanı ile faaliyet gösteren Kaşa Tekstil, Dünya Kadınları Günü ile 3. yaşını fabrika personeli ile kutladı. Fabrika yönetimi çifte kutlama ile çalışanlarına sürpriz yaptı.

 

Çalışanlara sürpriz

Hendek’te üretim yapan Kaşa Tekstil Fabrikası, 3. kuruluş yılını sürpriz bir etkinlikle kutladı. Fabrika yönetimi Kadınlar Günü ile birlikte firmanın 3. yılını bir arada kutladı. Çifte kutlama fabrika çalışanlarını sevindirdi. Personeli ile birlikte pasta keserek fabrikanın 3. yılını ve Kadınlar Günü’nü kutlayan firma sahibi Soner Şahin, “Dünya Kadınlar Günü’nde Hendek’imizin en çok bayan çalışanı olan fabrikalarından Kaşa Tekstil olarak bu güzel günde çalışan kadınların gününü kutlamayı kendimize bir borç bildik” dedi.

42 ülkeye ihracat

Soner Şahin, “Bugün Hem Kadınlar Günü’nü hem de kuruluşumuzun 3. yılını kutlamış bulunuyoruz. Yaklaşık 150 çalışanımızla 3 yıldır Hendek’te hizmet vermekteyiz. İmal ettiğimiz ürünlerimizi dünyada 42 ülkeye ihraç ediyoruz. Çeşitli dünya markası firmalar ile çalışmalarımız oldu ve olmaya devam edecektir. Tüm çalışanlarımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından Soner Şahin ve fabrikada çalışanı hanımlarla birlikte pasta kesti. Kutlamada personele ikramda bulunuldu.

 Not : Haberimiz Pazartesi günü (Yarın) Sakarya Yenihaber Gazetesinde çıkacak.Bayilerde bulabilirsiniz