Hendek İnşaat Tadilat
24-27 Ocak tarihlerinde büyükler ve veranlar Türkiye şampiyonası ve milli takım seçmeleri ilimiz Atatürk spor salonunda yapılacak. Şampiyonadan önce ilimiz karate antrenör hakem ve idarecileri organizasyonla ilgili toplantı yaptı.

Bu toplantıya il şube müdürü ve karate tertip kurulu başkanı Bülent Kasım

Spor servisi şefi İlhan Şerif Aykaç

Federasyon İl temsilcisi Aykut Duman

Karate federasyonu MHK başkan yardımcısı Uğur Kobaş

Karate milli takımlar menajeri Hikmet Şaha

Karate federasyonu organizasyon kurul üyesi Tayfun Kobaş

İlçe antrenörleri, İsmail Yılgın, Mustafa Solmaz, Memduh Sakarya, Emel Sınırcı, Seçkin Küçükseller, Yaşar Ordu, Sezai Yolcuoğlu, Bahar Yetimoğlu, Nurkan Kayacık, İl hakem kurul başkanı Doğan Erdoğan, üye Muammer Sağlam katıldı.

Organizasyonun daha sağlıklı ve daha güzel yapılması için konuşmaların yapıldığı toplantı, çok verimli geçti.

Şube müdürü Bülent Kasım “Birlik ve beraberlikten ötürü tüm antrenörlere teşekkür ederken şampiyonanın çok sağlıklı ve güzel bir organizasyon olarak geçmesi için il müdürlüğü ve antrenörler olarak her türlü fedakârlıkları yapacaklarını ilimize gelen misafirlerin mutlu ayrılacaklarına inandığını söyledi.

Federasyon Temsilciliği görevine yeni atanan Aykut DUMAN, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olan karate branşında,  Dünya çapında başarı elde eden sporcularımızı ve antrenörlerini kutladığını, önümüzdeki hafta ilimizde yapılacak olan Türkiye Büyükler Karate Şampiyonasında iyi bir şekilde organize edeceğimize canı gönülden inandığını söyledi.

Antrenörlerde Karate federasyonu yönetim kurulu üyeleri Orhan Bayraktar ve Meydan Kobaş da organizasyon için çalışmalar yaparken,  onların destekleride bu birlik beraberliğe eklendiğinde kusursuz bir organizasyon olacağına inanıyoruz. dediler