Hendek Vadi Emlak
Hendekli Minik Karateciler, Antalya’da yapılacak şampiyonadan dereceler bekliyor

Antalya’da bugün başlayacak Minikler Türkiye karate Şampiyonası’nda yer alacak Hendek Belediyesi Karate Takımı şampiyonaya gitti. İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır, sporculara uğurlamada eşofman hediye etti. 

28 sporcuyla katılacak

Antalya’da bugün başlayacak ve iki gün sürecek Minikler Türkiye Karate Şampiyonası’nda yer alacak Hendek Belediyesi Karate Takımı şampiyonaya gitti. Antrenör Nurkan Kayacık nezaretinde hazırlıklarını tamamlayan ekipte 28 sporcu bulunuyor. Hedeflerinin tüm sporcuların madalya kazanması olduğunu belirten Antrenör Nurkan Kayacık, Şampiyonaya damga vuracağız. Her geçen gün kendilerini geliştiren minik sporcularımın başarılı bir şekilde ilçemizi temsil edecek. Güzel sonuçlarla döneceğimize inancım tam” şeklinde konuştu.

Bahadır’dan eşofman

Hendek İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır. Antalya’da Minikler Türkiye Şampiyonası’nda derece arayacak sporculara eşofman hediye etti. Yolculuk öncesinde sporculara hediyelerini veren Bahadır, “Minik karatecilerimize inanıyorum. Her geçen gün karate de ilçemizin adını Avrupa ve Dünya’da duyuran  minik sporcularımızın arasından da Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkacağına inanıyorum. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Biz destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Not : Haberimiz 02 Mart Cuma günü (yarın) Sakarya Yenihaber gazetesinde çıkacaktır.Bayilerden alabilirsiniz.