Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Belediyesi Karate takımının 13 sporcusuyla katıldığı turnuvada 6 birincilik, 1 ikincilik, 6 üçüncülük alarak turnuvaya damgasını vurdu. Böylelikle okullar final müsabakalarına Hendek Belediyesi Karate takımı tam kadroyla katılmış olacak. Final müsabakalarının ise Rize İlinde yapılması planlanıyor.

ANTRENÖRLER SONUÇTAN MEMNUN

Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol almış oldukları sonuçları beğendiğini final müsabakalarında da aynı performansı sergilemek istediklerini dile getirdi.

BAŞKAN PÜSKÜLLÜDEN TEBRİK

Hendek Belediye  Başkanı Sayın İrfan Püsküllü turnuvada yarışan sporcular için şunları dile getirdi:’ çocuklarımızın okulları dışında göstermiş oldukları faaliyetlerde başarılı olmaları bizleri gururlandırıyor. Onların geleceklerinde bir tuzumuz olursa biz de bundan gurur duyarız. Çocuklarımızı okul dışı faaliyetlere yönlendirmeyi unutmayalım.

Ayrıca bu başarılar için fazlasıyla emek harcayan Antrenörlerimiz Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’ u da çabalarından ve fedakarlıklarından dolayı tebrik ediyorum. ‘ dedi.

İLÇE SPOR MÜDÜRÜ KÖSTERELİ TEBRİK ETTİ

Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Feyzullah Köstereli turnuvadan dolu dolu madalya ile dönen sporcularımızı gönülden tebrik ederken ;’ çocuklarımızla, onları destekleyen ailelerimizle ve en çok emekleri geçen kulüp antrenörlerimiz Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’u tebrik ediyorum. Bu bir zincirleme halkadır. Bu zinciri sıkı tutmak gerekir’  dedi.