Hendek İnşaat Tadilat
Sakarya Karaman Mahallesi Kuran Kursu Öğrencileri,Hocaları ve Mahalle sakinleri Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin misafiri oldu.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin ilçede yaptığı çalışmalar ve projeleri yerinde görmek için Hendek’te misafir olan Kuran Kursu Hocaları,Öğrencileri ve Mahalle sakini bayanlar ilçede bir dizi gezi gerçekleştirdiler.

Karaman Mahallesinden gelen misafirler ile AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ilgilendi.Misafirler Bayraktepe,Salman Dede Mesire alanı,Gençlik merkezi ve ilçeyi gezdiler.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun misafirleri önce  Bayraktepeyi gezdirdi.Belediye Başkanı Ali İnci ile bir süre sohbet eden bayanlar daha sonra   Selman dede mesire alanına geçti.Hayvanat Bahçesi ve Türbeyi gezen misafirler mesire alanında Belediye Başkanı Ali İnci’nin hazırlattığı piknikte bir araya geldiler. Belediye Başkanı Ali İnci Kuran Kursunun talep ettiği büro mobilyası ,Bilgisayar ve Klima taleplerine olumlu cevap vererek gerekenin yapılacağını belirtti.

Gülşen Fatma Dursun ve Filiz Bir Karaman Mahallesi sakinlerini  gençlik merkezini gezdirerek 3D sinema keyfi yaşattılar.

Karaman Mahallesinden gelen misafirler Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu ve ilgilerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.