2. OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı ve Karakaya 86 Fabrikasının sahibi Şeref Karakaya Hendek’te kalan boş zamanlarını İlçe dışında ki ziyaretleri ile değerlendirerek zamanı boşa harcamıyor.

Karakaya Bursa’da Meydan Gazetesi Köşe yazarı Boybeyi Çekik ve Hayat Gazetesi Köşe yazarı Bilal Kayaltı ile bir araya geldi. Karakaya Köşe yazarları ile sohbet ederek Organize Sanayii, Hendek ve Dernek faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.

Yılmadan yorulmadan bir yandan Fabrikada ki çalışmaları takip eden 2. OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya Marmara Engelliler Dernek Başkanı Memiş Özdemir’i Çayırova merkezde ki makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Çayırova’dan ayrılan Karakaya Hendek’te Karayolları Makina İkmal Müdürü Asım Gürtuna ve işadamı İlker Şen’i ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Karakaya çalışmaların ve ziyaretlerin aralıksız devam edeceğini belirterek Hendek Organize sanayinin de tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz. Hendek’e gelen misafirlerimizi ilçemizi gezdirerek tanıtıyoruz. Ayrıca Dernek faaliyetlerimiz de Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde hız kesmeden devam ediyor” ifadelerine yer verdi.