Hendek İnşaat Tadilat
Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Karakaya 86 firması Hakut (Hendek Arama Kurtarma Derneği)’ne maddi yardımda bulundu.

Hakut (Hendek Arama Kurtarma Timi) Dernek olarak faaliyetlerine başlamasının ardından arama kurtarma faaliyetlerinde kullanılacak olan malzeme eksikliklerini tamamlamak amacı ile ilçemizde bulunan Sanayi kuruluşları ile temasa geçerek destek arıyor.

Hakut Dernek Başkanı Yakup Borozancı, malzeme eksikliklerimizi tamamlamak amacı ile ilk olarak ilçemizde faaliyet gösteren Sanayi Kuruluşlarımızı ziyaret ederek hem derneğimiz hakkında bilgi veriyor hem de malzeme tedariği konusunda desteklerini istiyoruz.

Destek çağrımıza ilk olarak Karakaya 86 firmasından Sayın Şeref Karakaya cevap verdi. Kendisi derneğimize maddi yardımda bulunarak destek oldu. Kendisine yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz diye konuştu.

Karakaya 86 Fabrika Müdürü Şeref Karakaya, ilçemizde toplum yararına faaliyet gösteren bir oluşum var ise destek vermekten onur duyarız. Hayat kurtarmak ciddi bir iş, derneğimize sahip çıkmamız gerekiyor. Umarım diğer Sanayi Kuruluşlarımız ve İlçemizin ileri gelenleri de bu çağrıya cevapsız kalmaz diye konuştu.