Hendek İnşaat Tadilat
CHP Hendek Belediye Başkan A.Adayı Selami Karakadı ve ekibi , Hendek İlçe Spor Müdürlüğü’ne yeni  atanan Feyzullah Köstereli’yi makamında ziyaret etti.

Hendek İlçe Spor Müdürlüğü’ne yeni  atanan Feyzullah Köstereli’yi yeni yerinde ziyaret eden Selami Karakadı ve arkadaşları Spor salonunu gezerek bilgi alıp görüş alışverişinde bulundular.

CHP Hendek Belediye Başkan A.Adayı Selami Karakadı yaptığı açıklamada “Sporun içinden gelen bir yöneticinin ilçemizin sporda gelişimine önemli katkılar sağlayacağını umut ediyoruz.

Spor sadece profesyonel futbol endüstrisinden ibaret olmamalı. Amatör sporlar toplumun tüm kesim ve yaş gruplarında gerek uygulama gerekse izlenme açısından gerçek anlamda tabana yayılmalı. Geçmişte Hendek’te Esnafspor ve Hendek Gençlik Spor kulüplerinin rekabeti yaşanır ve maçları büyük heyecan ve ilgiyle izlenirdi.

Günümüzde Hendek olarak gerek tesis kazanımı  gerekse farklı spor dallarında başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Hedefimiz bu gelişmelerin sürekliğinin sağlamak ve tüm Hendeğe yaymak. Göreve geldiğimizde sporun yaygınlaşması adına tüm mahalle ve köylerimizde açık semt spor sahalarının (örneğin futbol, basketbol, voleybol ve diğerleri ) yapılamasına öncelik vereceğiz. Önceliğin 35 bin kişilik stat yerine herkesin kolayca spor yağacağı alanların çoğaltılmasında olduğunu düşünüyoruz.Biz sporun tüm dallarına ve spor kulüplerine eşit mesafede olacağız. “