Hendek İnşaat Tadilat
Seçim çalışmaları kapsamında Hendek 62 Evler Mahallesi’nde halkla buluşan ve “Biz hizmet için yola çıktık” ifadelerini kullanan CHP adayı Karakadı e-seçmen uygulaması ile ilgili olarakda vatandaşlara çağrı yaparak, “Hanenizde kim var kontrol edin” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hendek Belediye Başkan Adayı A.Selami Karakadı köy ve mahalle gezilerini sürdürüyor. Son olarak 62 Evler Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret eden CHP’li aday Karakadı burada önemli açıklamalarda bulundu. Karakadı, “Tüm mahalle ve köylerimizi ziyaret ediyoruz. Hendek’in artık değişime ihtiyacı var, bu değişimi birlikte sağlayacağız. 62 Evlerde iki gündür kapı kapı geziyoruz. Mahallenin arka sokaklarında çamurdan girilemeyen yerler var. Hendek sadece merkezden ibaret değil. Belediye yatırımları ihtiyaçlara göre belirlenirse herkese ve her yere eşit hizmet dağıtılır. Biz Hendek’e hizmet için yola çıktık, bunun yolu sizleri anlayıp dinlemekten geçiyor.” dedi.

E-SEÇMEN

Yolsuzluk iddialarının vahim boyutlara geldiğini ifade ederek LPG, benzin başta olmak üzere bir çok ürüne gelen zamların vatandaşların belini büktüğünü belirten Selami Karakadı seçimlerde halkın bunun cevabını vereceğine inandığını dile getirdi. “Gerek ilçe düzeyinde, gerek il ve gerekse ülke düzeyinde projelerimiz ortada. Kadrolarımız hazır. Kimseyi dışlamadan, senden-benden ayrımı yapmadan halkımızla birlikte ilçemize, ilimize, ülkemize hizmet edeceğiz.” Seçmenlere bir de çağrı yapan CHP’li Karakadı tüm seçmenleri www.chp.org.tr adlı internet sitesi adresine girerek e-seçmen uygulamasından hanelerinde oturanları kontrol etmelerini istedi.