Hendek Vadi Emlak
CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Selami Karakadı , Hendek’te imar yazımıza cevap vererek değerlendirmelerde bulundu.

Her ortamda  ve her yerde imar ile ilgili sıkıntıların olduğunu ifade eden CHP Hendek Belediye Başkan Adayı A.Selami Karakadı  “ Hendek’te vatandaşın mal güvenliği kalmamıştır. Hendek’li her sabah belediyenin yeni bir imar uygulaması ile malının elinden alınma korkusu ile uyanmaktadır.  Vatandaş mağdur edilerek kamu hizmeti yapılamaz. Bu uygulamalar sonucu komşuyu komşuya düşman ettiler. Sorunu yaratan belediye vatandaşı yalnız bırakmıştır.

Biz siyasi sorumluluk aldığımız günden bu güne kadar her ortamda sözlü ve yazılı olarak imardaki zorbalığı dile getiriyoruz. Zorbalıktan sadece zorbalar değil sessiz kalanlarda sorumludur. “ Gülme komşuna gelir başına” sözünü unutmayalım. Çözme sorumluluğu hepimizindir.

Biz çözüme talibiz. Seçim beyannamemizde de yazdık, bu vaadimizi pek yakında tüm Hendek okuyacak. Sorunu iyi biliyoruz. Elimizde mağdur insanların talepleri var, komşuyu komşuya düşman eden Rant Belediyeciliği sandığa gömülmeli. Aksi taktir de bu haksızlıklar diğer mahalle ve köylere de yayılır” dedi.