Pideci Ayhan’da verilen iftar programına Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, AK Parti Meclis Üyesi Hamit İsmailoğlu, Dernek Yönetimi ve aileleri katıldı.

Hendek Karadeniz Havalisi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Paslı, Yönetimi ve Kadın Kolları dernek üyelerini ve misafirleri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi.

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Hendek Karadeniz Havalisi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Paslı “Bu yıl Karadeniz havalisi kültür ve yardımlaşma ve dayanışma derneği olarak ilk iftar programını düzenlemiş bulunmaktayız. İftarımızın amacı üyelerimizin ve hemşerilerimizin tanışmalarını kaynaşmalarını ve iletim kurmalarını sağlamak birlik beraberlik içinde olmak ramazan güzelliğini birlikte yaşamaktır. Davetimize icabet katılan protokol mensuplarımıza iş insanlarımıza değerli davetlilerimize ve tüm hemşerilerimize katılımlarından ötürü yönetim kurulumuz,  kadın kollarımız, üyelerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

İftar Programı oruçların açılmasının ardından içilen çaylar ve yapılan sohbetler sonrası sona erdi.