Hendekspor Kulüp Başkanı Adil Karabulut “İlk yarı sonucu ortaya çıkan tablo bizim beklentimizin altında bir yerdeyiz. İkinci yarının ilk 5 haftasında bu durumu tersine çevirmekle alakalı hesaplarımız var. Fikstür avantajımız var ve ilk 5 hafta sonu bulunduğumuz yerden kurtulacağımıza inanıyorum. Başarı nasıl hepimizin ise, burada bir başarısızlık varsa hepimizindir. İlk yarıdan çıkarılacak dersleri çıkardık ve bunla ilgili de çalışmalarımız sürecek.

Transfer çalışmalarımız sürüyor. Bir orta saha, bir stoper, bir sağ bek ve bir kanat oyuncusu ile görüşmelerimiz devam ediyor.

Kampta 2 hazırlık karşılaşması planladık. Ancak rakip takımların Kovid nedeniyle sahaya çıkamamaları nedeniyle bizde 2 gün önce kampı sonlandırdık. Hazırlık karşılaşma programına Hendek’te devam edeceğiz. Bu hafta hem Basınımızın güzide temsilcileri ve yine farklı bir günde Taraftarımız ile buluşarak ikinci yarıda bir bütünlük sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Canlı yayında soruyu doğru yanıtlayanlar arasında yapılan çekiliş sonucu Hendekspor Kombinesi kazanan talihli Ayşe Çakır'a (Eşi Ersin Çakır'a ) ve Ozan Negiz'e Hendekspor başkanı Adil Karabulut takdim etti.