Hendek Vadi Emlak

1000 ve 1003 no’lu sokakta ( Tor sokak) Kafeler caddesi haline gelen bölgede sürücülerin kaldırım üzerine park etmeleri üzerine Trafik Ekibi fotoğraflandırarak kaldırım işgal cezası kesiyor.

Trafik ekiplerinin yanı sıra zaman zaman Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri de bölgede denetleme yaparak gelişi güzel kaldırımlara araçlarını park edenlere ceza kesiyor.

Esnaflar ve vatandaşlar özellikle bu bölgenin trafiğe kapatılması gerektiğini vurgulayarak Muammer Sencer Caddesinde yapılan uygulamanın burada da yapılmasının çok güzel olacağını dile getirerek yetkililere seslendiler.

Diğer yandan kısa süre önce Hendek Belediyesi ilçe merkezinde çeşitli noktalarına Engelli sürücülerin kullanabileceği Cep parklar yapmasının ardından bazı duyarsız sürücüler Engelli Cep parkına araçlarını park etmeye devam ediyorlar.

Trafik ve Zabıta ekipleri Engelli parklarına park eden diğer sürücüler ile ilgili de ceza işlemleri yapıyor.

Engelli Vatandaşlar uygulamanın çok güzel olduğunu ifade ederek “ Ancak bazı duyarsız sürücüler bizler için yapılan park yerine araçlarını bırakmaya devam ediyorlar diyerek Sürücülerimizin daha duyarlı olmasını istiyoruz” dediler.