Hendek İnşaat Tadilat
AKP Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve ekibi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dursun, çalışmalarına ortak görüşler doğrultusunda sürdürüyor.

 

Fikir alış verişi

AKP Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun, mahalle ziyaretlerinin yanı sıra hasta ve yaşlıları da ziyaret ederek çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dursun ve yönetim kurulu üyeleri sık sık bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunuyor.  Önceki gün Kupa Kebap ve Köfte Salonunda düzenlenen yemekte, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Dursun, yönetim kurulu üyeleri ile fikir alış verişinde bulundu. Yapılan yemekli toplantıda bu güne kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan Dursun, “Çalışmalarımız birlik ve beraberlik içinde sürüyor. Attığımız her adımda ortak aldığımız kararları uyguluyoruz. Bu nedenle sık sık bir araya geliyoruz” dedi.

Eski siyasetçi

AKP Hendek Kadın Kolları Başkanı Fülşen Fatma Dursun yemeğin ardından, uzun zamandır rahatsızlığı nedeni ile evinde istirahat eden DYP il Genel Meclisi eski üyesi Ahmet Kahveci’yi ziyaret etti. Eski DYP İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Kahveci AKP Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’un ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine görevinde başarılar dilediğini ifade etti.