Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek AK Parti Kadın kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun,Engelli Murat Özer’e verdiği sözü doğum gününde tutarak Diz Üstü bilgisayarı hediye ederek teslim etti.

Van depreminde balon satarak Battaniye alıp yardım yapan ve Başbakan’ın takdirini kazanan Hendek’li Engelli Murat Özer Dünya engelliler günü ve doğum günün de  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’dan diz üstü bilgisayar istedi.

AK Parti Kadın kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun, Engelli Murat Özer’in diz üstü bilgisayar isteğini Engelliler günü ve kendisinin doğum gününde gerçekleştirerek sözünü tuttu ve Diz üstü bilgisayarı Murat Özer’e teslim etti.

AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun “Engelli olan Murat kardeşimiz hem yardımseverliği ile örnek oldu hm de  Başbakanımızın da övgü ile bahsetmesi ile herkesin takdirini topladı.Hem engelliler günü hem de Doğum günü olan  Murat kardeşimize istediği olan diz üstü bilgisayarı hediye ederek onunla birlikte çifte mutluluğu yaşamak çok güzel” dedi.

Doğum günün de diz üstü bilgisayar hediyesini alan Engelli Murat Özer çok mutlu olduğunu ve doğum gününde en anlamlı hediyeyi aldığı için  Kadın Kolları Başkanına çok teşekkür ettiğini ifade etti.