Hendek İnşaat Tadilat
 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun yatalak hastaya yardımcı olarak Otomatik Ortopedik Hasta yatak ihtiyacını karşıladı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun daha önce rahatsızlığı nedeni ile yatalak hasta olan Selahattin Kalyoncu’yu evinde  ziyaret etti.Ziyarette yatalak hasta olan Selahattin Kalyoncu’nun eşi Emine Kalyoncu,AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’dan Ortopedik Hasta yatak konusunda yardımcı olmasını istedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ziyaretin ardından Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ile görüşerek kendisinden bu konuda yardımcı olmasını istedi.Belediye Başkanı Ali İnci’nin girişimleri sonrası yatalak Hasta olan Selahattin Kalyoncu Otomatik ortopedik  Hasta yatağına kavuştu.

Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ,Belediye personeli ile birlikte giderek Otomatik ortopedik hasta yatağı kurmalarının ardından Selahattin Kalyoncu  rahat bir yatağa kavuşmanın evincini yaşadı.

Selahattin Kalyoncu ve eşi kendilerine yardımcı olan Belediye Başkanı Ali İnci ve Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’a çok teşekkür ettiler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun” Daha önce kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştuk.Bu konularda elimizden geldiğince vatandaşlarımıza yardımcı olmak için gayret sarf edeceğiz.Bize bu konuda yardımcı olan ve ihtiyaç duyulan yatağın vatandaşımıza verilmesine sebep olan Belediye Başkanımız Ali İnci’ye çok teşekkür ederim dedi.