Faruk ve Sakine Oktar çiftinin oğulları Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi ve haberlisin.com Haber Müdürü R. Kaan Oktar ile Sebahattin ve Nermin Uğur çiftinin kızları Gizem Uğur gerçekleşen nikah ve düğün töreni ile mutluluğa ‘evet’ dedi. MK Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne çok sayıda davetli katılırken gece boyunca süren eğlencede düğün sahipleri ve davetliler unutulmaz anlar yaşadı.

KONVOY İLE

Akşam saatlerine doğru Oktar ailesinin Ozanlar’daki evinden çıkan damat konvoyu Uğur ailesinin İzmit’teki evlerine gelin almaya gitti. Gelin evinden dualar eşliğinde çıkan çift uzun bir konvoy ile Adapazarı Yeni Camii mevkiinde bulunan MK Düğün Salonuna geldi. Gelin ve damat tarafının aileleri gelen davetlileri kapıda karşılayıp yakından ilgi gösterdiler.

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Genç çiftin nikâhını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı. Çiftin şahitleri ise İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan,   Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Genel Yayın Müdürü Güven Hasbaş, Hilal Uzuner ve Tuğçe Dilara Göktaş oldu. Gerçekleştirilen aile birliğinin hayırlara vesile olmasını dileyen Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Oktar çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah ve takı merasiminin ardından ise davetliler çalınan oyun havaları ile geceye renk kattı. Düğüne siyaset, iş ve basın dünyasından birçok önemli isim katıldı.