Hendek Vadi Emlak
 

Hendek’te İlçe  Jandarma Trafik timleri belli aralıklarla denetim ve Radar uygulamaları yaparak şehir içi trafiğinde hız sınırını aşan sürücülere ceza keserek evrak kontrollerini gerçekleştiriyor.

Hendek İlçe Jandarma Trafik timleri Çamlıca Beldesinde şehir içi Radar uygulaması ve denetimler yaparak hız sınırlarını aşan sürücülere ceza kesti.

 

Çamlıca Beldesinde Jandarma Trafik timlerinin yaptığı denetim ve Radar uygulamasını İlçe Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı yerinde giderek denetim ve uygulamaları kontrol etti.Jandarma Trafik timlerin yaptığı denetim ve Radar uygulamaları hakkında bilgi alan Bölük Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı daha sonra Çamlıca Merkez’de vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.Çamlıca Beldesinde vatandaşlar,Bölük Komutanı Dağcı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür ettiler.

İlçe Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı,Çamlıca’da yaşayan Vatandaşlarla tanışmasının ardından  sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek bir süre sohbet etti.