Hendek Vadi Emlak
Hendek'te Jandarma ekipleri iki ayrı köyde yaptığı çalışmalar sonucu 10590 ekili hint keneviri ele geçirirken,5550 gram Kurutulmak üzere bırakılmış Hint Keneviri ele geçirdi.

Hendek’te Jandarma ekipleri yaptığı çalışmalar sonucu Kocatöngel köyünde iki ayrı yerde 1630 Kök hint keneviri ele geçirirken,L.Köşk Köyünde ise 8960 Kök Hint keneviri ele geçirdi.

Hendek-Kocatöngel köyü Çam Dağı doğu yamaçlarında icra edilen arazi arama tarama faaliyeti sırasında ormanlık alan içerisinde 760 kök kenevir bitkisini ele geçirildi.

Hendek-Kocatöngel köyü Çam Dağı güney yamaçlarında icra edilen arazi arama tarama faaliyeti sırasında ormanlık alan içerisinde 870 kök kenevir bitkisini ele geçirilerek tahkikata başlandı.

Hendek Lütfiyeköşk köyünde; A.Y. ve ağabeyi Y.Y. ait ev ve eklentileri ile şahıslara ait mısır tarlasında yapılan arama ve kontrolde ekili vaziyette  8850 kök bakımları yapılmış kenevir bitkisi ile kurutulmak üzere bırakılmış 5500 gr. kenevir bitkisi ele geçirildi.

 Hendek Lütfiyeköşk köyünde  Ş.K. ait ev ve fındık tarlasında yapılan arama ve kontrolde, ekili vaziyette  110 kök bakımları yapılmış kenevir bitkisi ile kurutulmak üzere bırakılmış 50 gr. kenevir bitkisi ve 5 gr. esrar maddesi ele geçirildi.

Jandarma ele geçirdiği kenevirleri yakarak imha etti.