Yönetim kurulu toplantısında İl Kongresinin 19 Nisan Pazar günü yapılması kararlaştırılırken Hendek’te ise 22 Mart’ta Kongre yapılacak.

Bayındır yeniden aday

İyi Parti Hendek İlçe başkanı Fatih Bayındır, 22 Mart’ta Hendek’te gerçekleşecek olan ilçe kongresine yeniden aday olacağını duyurdu. Ümit Dikbayır’ın memleketi olan Hendek ilçesi İyi Parti için önem taşırken 22 Mart’ta gerçekleşecek olan Hendek ilçe kongresinde başka bir adayın çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.

 

Kongre, Atatürk Spor Salonunda gerçekleşecek. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, yaptığı değerlendirmede; “Kongre takvimimiz tüm ilçeler ve il bazında kesinlik kazanmıştır. Bu Pazar, Geyve ilçe kongremiz ile başlayacağımız kongrelerimize, tüm hemşerilerimiz davetlidir. Milletimizin partimize olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Bizler de tüm ilçelerimiz de bu kongrelerden, bu ilgiye layık olarak daha da güçlenerek çıkacağız. Şimdiden başkanlığa ve yönetimlere aday olan partililerimizi tebrik eder, çıkan sonuçların şehrimize ve memleketimize hayırlar getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

İLÇE TARİHLERİ

İşte İyi Parti İlçe Teşkilatlarının kongre tarihleri:

 

Hendek – 22 Mart, Geyve – 23 Şubat, Karasu – 29 Şubat, Pamukova – 1 Mart, Söğütlü – 1 Mart, Kocaali – 4 Mart, Karapürçek – 7 Mart, Erenler – 8 Mart,  Ferizli – 14 Mart, Adapazarı – 15 Mart, Serdivan – 21 Mart, Akyazı – 22 Mart, Kaynarca – 28 Mart, Sapanca – 28 Mart, Taraklı – 29 Mart, Arifiye – 29 Mart