Hendek İlçe teşkilat binasında gerçekleşen 1. Olağan Kongreye İYİ Parti İl Yöneticileri, Hendek İlçe Yönetimi ve Partililer katıldı. Kongrede Kurucu Başkan Selim Eren’in katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Divan Başkanlığını İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kılıç yaparken, Divan Başkan Yardımcılığını Aysel Çelikörs, Divan kâtipliklerini Yavuz Elmas, Abdullah Erboğa ve Serhat Tayfun Yılmaz yaptı.

Divan teşekkülünün oluşmasının ardından Saygı duruşu ve istiklal marşı okundu ve gündem maddelerine geçildi.

İYİ Parti İl Yöneticilerinden Cengiz Arslan ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Kongreye tek liste ile giren Fatih Bayındır ise yaptığı konuşmasında “Afrin harekâtında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, kede4rli ailelerine sabır, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim Milletimizin yar ve yardımcısı olsun. Bizler yıllardır bu davanın içerisindeyiz. Yıllarca başka partilerde bulunmuş değerli arkadaşlarımız ile şimdi İyi partiliyiz. Bugün bana verdiğiniz bu önemli görev için, duyduğunuz güven için hepinize teşekkür ediyorum. Bu göreve layık olmak ve sizlerle birlikte çalışmaktan gurur duyacağım. Bundan önce kurucu Başkanlık yapmış olan Selim Eren’e teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi ve Fatih Bayındır İYİ Parti İlçe Başkanlığına seçildi.

İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır

YÖNETİMİ: BİLGİN PEKTEMEK, BÜLENT SINMAZ, KAZIM AKBAL, VEYSEL ARISOY, ESEN PEKHAMARAT, SERPİL ALTAY, NİHAL ERGÜL, NALAN CERAV, DERYA EKMEKÇİ, ZİNET ERBOĞA, AYNUR DUYAR, EMEL KASAP, GÜLER SESLİ, SEMA ŞİŞMAN, NURTEN CERAV, İSMAİL DENİZ, İLHAN GÜMÜŞ, ZEKİ ÖZCAN, MUZAFFER BARUTÇU, ŞERAFETTİN DAVRU, İSMAİL KAYIHAN, ERKAN İNAT, YAŞAR ORUÇ, ÖMER YÜKSEL, OSMAN AYDIN, YAVUZ ELMAS, ATİLLA DUMAN