Hendek Vadi Emlak
Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı, İtfaiye daire amirleri ve İtfaiye Olimpiyatlarını kazanan İtfaiye takımını  misafir etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında ve çeşitli semtlerinde görev yapan İtfaiye Daire Amirleri Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı’nın misafiri oldular.Borozancı’nın  Bayraktepe tesislerinde verdiği kahvaltıda bir araya gelen İtfaiye Daire Amirleri sohbet ederek fikir alış verişinde bulundular.

Kahvaltıya ayrıca İtfaiye Olimpiyatlarında şampiyon olan İstanbul İtfaiye takımı da katıldı.Kahvaltının ardından Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı ,İstanbul’dan gelen İtfaiye Daire Amirlerini Bayraktepe tesislerinde bulunan  Kültür Müzesini gezdirerek Hendek ile ilgili bilgiler verdi.İtfaiye Daire Amirleri daha sonra Selman Dede Mesire alanını gezdiler.İstanbul İtfaiyesinde görev yapan Daire amirleri Hendek ilçesine hayran kaldıklarını ve kendilerini misafir eden Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı’ya misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ettiler.

İtfaiye Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı ise İstanbul İtfaiyesinde görev yapan Daire Amirlerini konuk etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ İtfaiye daire amirlerimiz ile Hendek’te daha iyi hizmet vermek adına onlarında fikirlerini ve çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Hem motivasyon hem kaynaşma ve  bilgi alış verişi açısından çok güzel bir gün geçtiğine inanıyorum. İstanbul İtfaiyesinde görev yapan daire amirlerimize ilçemizi gezdirerek doğası ,turizmi ve tüm güzelliklerini göstererek bilgiler verdik.Bizleri kırmayarak misafirimiz olan ve bizlerle bilgilerini paylaşan İstanbul İtfaiyesi daire amirlerimize çok teşekkür ediyorum”